Fish Sport

Fish Sport


09:57
Кубок КОФРС з ловлі хижої риби спінінгом з човна
С 18:00 UTC+03 23 СЕН ДО 19:00 UTC+03 25 СЕН

Fish Sport

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відкритого Кубку Київської області з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2021р.
1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ
1.1.Популяризація риболовного спорту.
1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу спортсменів.
1.4.Визначення переможців змагань.
2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснює Київська областна федерацїя риболовного спорту за підтримки проекту «Карта Рыбака». Безпосереднє проведення змагань здійснює КОФРС і суддівська колегія, згідно діючим правилам проведення всеукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом і даного «Положення».
Головний суддя змагань – Шевченко Олександр
3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Кубок Київської області з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2021р відбудєтся
23.09.2021-25.09.2021 року.
Місце проведення: Україна, Київська область, Бориспільський район, с. Кийлів, вул. Набережна, 6а
4. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.
4.1. Реєстраційний внесок 2500 грн. з команди ( 2 особи)
4.2. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань
5. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
5.1. Змагання проводяться в особовому заліку в двійках, тобто два спортсмени в одному човні, надалі «екіпаж» , участь у змаганнях можуть прийняти будь який екіпаж, для спортсменів КОФРС чемпіонат є рейтинговий.
5.2. У складі кожної команди можуть бути зареєстрован запасний спортсмен. Допускається заміна одного учасника між турами.
5.3. Змагання проходять в два тури по 8 годин кожен; у разі виникнення непередбачених обставин (наприклад, грози) тур вважається таким, що має силу, якщо його тривалість була мінімум три години.
У випадку якщо із-за погодних умов проведення змагання стане неможливим, журі може прийняти рішення про відміну одного туру. Такий тур не враховуватиметься, а рейтинг команд буде складений згідно з результатами залікового туру. Скасований тур знову проводитись не буде.
5.4. Учасники змагань повинні вміти плавати.
5.5. Дозволено застосування ехолотів і GPS навігаторів.
5.6. Човни, що запізнилися до старту, мають право виходити в зону лову, але час фінішу для них не змінюється.
5.7 Човни спортсменів мають бути пронумеровані. Кожен човен має два чітко помітних номери, по одному з кожного борту.
5.8. Човни повинні мати на борту устаткування, необхідне, згідно з місцевими нормами і правилами. Без цього устаткування човни не мають права виходити на акваторію. Спортсмен зобов’язаний мати права на керування моторним човном.
5.9. Кожен човен зобов'язаний прийти на допомогу іншому, що зазнає ускладнень, або ящо терпить лихо.
5.10. Екіпажи стартують без обмеження швидкості з точки старту визначеної в положенні з інтервалом 0,5 хвилини, згідно порядкового номеру, який визначається жеребкуванням напередодні змагань.
На другому турі, човни стартують в порядку, зворотному старту першого етапу. Наприклад: 20 човнів в одній зоні отримали стартові номери з 1 по 20. Відповідно на другий етап човен з номером старту 1(перший етап) отримає №20, з номером 2 (перший етап) отримає №19, 3-18, 4-17, 5-16 і т.п.;
5.11. Зона «Старт-Фініш» складається з стартового коридору. Швидкість пересування в зоні «Старт-Фініш» не більше 5 км/год.
5.12. Здійснення спортсменами лову риби у зоні «Старт/Фініш» забороняється.
5.13. В заявці повинна бути вказана наступна інформація:
- назва команди;
- П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати капітана команди);
- номера телефонів спортспенів
- назва відряджуваної організації ( при наявності)
- рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодші 18 років)
Заявка подається на гугл формі:
https://forms.gle/mXD9NAK4HTnw61wP7

5.14 Внесок сплачується при поданні попередньої заявки, реєстрація команди вважається завершеною тільки після отримання Організатором повної суми внеску. Останній день реєстрації 13.09.2021р. У разі неприбуття команди на Змагання команда виключається зі Змагань, вступний внесок не повертається.
5.15. Учасники зобов’язані допустити в човен під час туру офіційно допущених до змагань відеооператорів та кореспондентів.
5.16 Під час проведення Чемпіонату учасники екіпажу (під час туру, на церемонії відкриття , церемонії закриття , а також на церемонії нагородження ) повинні бути в обов’язковому порядку та одягнені у форму екіпажу , а саме джерсі (футболки, сорочки, тощо) одного зразка.( Як мінімум це повинні бути футболки або сорочки одного кольору )
Учасникам команд дозволяється розміщувати на власній формі та плавзасобі символіку і логотипи особистих та командних спонсорів, а також спонсорів КОФРС без будь-яких обмежень.
5.17 До участі в змаганнях допускаються екіпажи при наявності наступного переліку
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТНИКІВ ЗМАГАНЬ:
- плавзасіб і човновий мотор;
- засоби заміру розмірів риби для порівняння с мінімально дозволеними для лову розмірами ( забеспечують організатори )
- рятувальний жилет
- «екшн камери» для відеофіксації ловлі риби.
- Смартфон на операційній системі Андроід ( не нижче 5.0) з установленим додатком «ФРСУ Змагання» ( додаток надають організатори)
6. ЕЛЕКТРОННА ТЕХНІКА
Розділ екшн камери
6.1. Обов’язкове використання спортсменами “екшн камер”, які є власністю спортсменів. "Екшн камери" під час зйомки розташовані виключно на спортсмені. Спортсмени обирають фірму – виробника, модель камери та її властивості на свій розсуд. Головною вимогою від організаторів змагань є здатність “екшн камери” відзняти 8 годин відео, при будь яких погодних умовах, в будь якій якості, але яка дозволить суддівській колегії розгледіти сцени, на яких видно як була зловлена риба, а також моменти для вирішення спірних ситуацій. Відео, відзняте на камери повинно бути записано на карту пам’яті MicroSD, яка надається організаторам за вимогою головного судді. Єкіпаж повинен мати, як мінінум 1 ( одну ) « екшн камеру» , бажано 2-ві по одній на кожному спортсмені
6.2. Організатори змагань в особі головного судді обов’язково беруть карти пам’яті з “екшн камер” після кожного туру у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі , спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.3. У випадку, якщо відео надане екіпажем не підтвердить факт зловленої та представленої для вимірювання риби, то за кожний такий факт, від загального результату віднімаються бали, нараховані за цю рибу. Якщо розмір цієї риби встановити неможливо, віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі.
6.4. Відеозйомка, зроблена учасниками змагань та яка надається ними суддівській колегії в підтвердження улову є їх власністю і не може використовуватись суддівською колегією в будь-яких інших цілях, без письмової згоди учасників змагань на таке використання. У разі використання відеозйомки у будь-яких цілях без згоди учасників, особа яка здійснила таке використання несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.5. Організатори мають право використовувати відео спортсменів, надане суддівській колегії для виробництва відеоконтенту, присвяченого поточним змаганням для розміщення в інтернеті або на телевізійних каналах.
6.6. Суддівській колегії та членам журі забороняється в будь-який спосіб розголошувати третім особам без письмової згоди учасників змагань будь-які дані, які стали їм відомі в ході спортивних змагань, та які були зафіксовані учасниками цих змагань (за допомогою відео та фотофіксації; за допомогою GPS навігаторів та інших приладів), які дають можливість встановити кількість улову, ідентифікувати знаряддя лову та встановити місце проведення лову. Суддівська колегія та члени журі до початку змагань заповнюють та підписують особисте зобов’язання про нерозголошення інформації вказаної в цьому пункті. У разі розголошення інформації третім особам без згоди учасників суддівська колегія та члени журі несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.7. Спортсмени зберігають відеоматеріал першого туру до оголошення офіційних результатів І туру, а ІІ туру впродовж двох тижнів після оголошення офіційних результатів змагань.
Розділ GPS модулі:
6.8. Всі учасники змагань отримують GPS модулі від організаторів змагань, та несуть повну матеріальну відповідальність за їх справність від початку отримання до повернення організаторам.
6.9. Після завершення кожного туру організатори змагань, в особі головного судді, обов’язково беруть карти пам’яті (у випадку використання таких моделей) з GPS модулів у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.10. У випадку, якщо дані GPS модуля підтвердять, що екіпаж вів ловлю риби за межами зони, його результат в цьому турі буде анульовано. У випадку короткотермінового виходу за зону без ловлі риби, буде винесено жовту картку.
7. ФОТОФІКСАЦІЯ УЛОВУ
7.1. Організатор надає спортсменам доступ до фірмового додатку для смартфонів «ФРСУ Змагання», який працює на платформі Андроід.
Смартфони на операційній системі Андроід ( не нижче 5.0) спортсмени забезпечують самостійно.
2.2. Всі учасники змагань отримують доступ до додатку після жеребкування напередодні змагань. Головні функції додатку : зафіксувати улов за допомогою фото, зробленому на смартфоні та відправити його судді. Під час туру, після поїмки риби спортсмени вимірюють рибу на лінійці, виданій організаторами і якщо риба відповідає мінімальним розмірам згідно положення, спортсмени зобов’язані відкрити на смартфоні додаток «ФРСУ Змагання», зайти в подію ( змагання в якому приймає участь спортсмен) і нажати кнопку зробити фото . Після цього спортсмен має можливість переглянути фото і у випадку, якщо якість фото не відповідає вимогам правил має можливість зробити фото ще раз. Після того як спортсмен впевнився, що фото відповідає правилам фотографування, він повинен нажати кнопку «Відправити». Після чого, фото з’явиться у рядку «Фото на відправку» , а після відправки перейде в рядок «Відправлені» . На фото можна прочитати його статус: 1. « Очікування» ( фото відправлене, отримане суддями , але не перевірене) 2. «Перевірене» ( фото перевірено і оцінено суддями, риба прийнята до заліку) 3. «Відхилено» ( риба не прийнята до заліку) У випадку відсутності інтернету фото буде знаходитись у рядку «Фото на відправку» і відправиться тоді, коли з'явиться інтеренет, аж до моменту коли можна підключитися до WI-FI.
7.3. Після того як спортсмени зробили фото риби на лінійці, вони повинні негайно відпустити рибу знову у водойму. Забороняється зберігати рибу у човні після фотографування і при цьому знову ловити рибу.
7.4. Після фінішу спортсмени мають 30 хвилин на підключення до інтернету і відправку фото, які не відправились. Після цього судді оприлюднюють попередній протокол для контрольної звірки зі спортсменами по кількісті риб для запобігання втрат внаслідок технічних проблем. Спортсмени мають право протягом 30 хвилин після оприлюднення попереднього протоколу заявити невідповідність кількості риб в протоколі і надати докази.
7.5. Користувачем додатку «ФРСУ Змагання» може бути тільки один спортсмен, якого призначає фотографом в додатку адміністратор, згідно попередньо поданої заявки. У випадку несподіваної несправності смартфона під час змагань, спортсмени мають право на заміну користувача додатку, зробивши заявку про це головному судді. Для виконання цієї процедури вони повинні бути в зоні доступу до мережі інтернет.
7.6. Правила фотографування: риба при вимірюванні знаходиться на правому боці, щелепа закрита, а кінчик рила має бути зафіксовано до передньої планки лінійки (там де починається відлік см), смартфон повинен бути розташован по центру риби під час фотозйомки. Ці деталі повинні бути видні на фото а також чітко читані цифри.
7.7. Якщо спортсмени спіймали рибу, яка більше 1 м. (крім сома), то вони зобов’язані зафіксувати розмір рибі використовуючи особисту для цього звичайну «рулетку» , при цьому фото в додаток ФРСУ здійснюється обов’язково.
8. РЕЗУЛЬТАТИ
8.1. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «єкіпажем» протягом 2-х турів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «єкіпажу» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд. + 1( одне місце);
8.2. Спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол., з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце;
8.3. При фотографуванні в додатку ФРСУ та відправлені на перевірку судді риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см);
8.4. Нагородження спортсменів є невід’ємною частиною змагань, тому екіпажі, які в повному складі відсутні на церемонії закриття будуть оштрафовані
8.5. Організатори залишають за собою право корегувати результати змагань у випадку виявлення істотних порушень при дослідженні відеоматеріалів на протягом двох тижнів після оголошення результатів. Рішення про коригування приймається головним суддею змагань та затверджується журі змагань.
8.6. Навмисне багріння заборонене. Зараховується риба, яка спіймана за допомогою приманки, яка під час виважування знаходилась в районі голови риби (не нижче жаберних кришок риби).
8.7. До заліку в змаганнях приймаються наступні види риби без обмеження по кількості:
щука – не менше 45 см.;
окунь - не менше 25 см.;
сом – не менше 75 см ( обмежена залікова довжина сома на змаганнях 1 м. Сома більшої довжини вважати довжиною 1 м.)
судак – не менше 45 см.;
головень – 29 см.;
жерех – 35 см.;
берш – 33 см.;
в’язь – 33 см.
Рибу слід вимірювати з краю голови, коли її щелепа закрита, до кінця її хвоста, на правому боці.
Довжина риби буде вимірюватися в сантиметрах на офіційній лінійці; вимірювання повинні регулюватися за правилом округлення цілих чисел, наприклад, якщо довжина риби між 30,0 і 30,4 см, вона буде зарахована як 30 см; і навпаки, довжина між 30,5 і 31,0 см, буде розглядатися як 31 см. Округлення не стосується мінімального розміру риби, тобто якщо мінімальний розмір щук на змаганнях 45 см. і спортсмен зловив щуку 44,8 см, то ця щука до заліку не приймається.
9. ОБМЕЖЕННЯ
9.1. Використання підсаки є рєкомандовано для виважування риби.
9.2. Будь-яка форма прикорму риби заборонена. Дозволяється лише застосування атрактантів і олій, що наносяться на приманки.
9.3. При переміщенні за допомогою мотора внутрішнього згорання носіння рятувального жилета обов'язкове; його також слід надівати за несприятливих погодних умов (дощ, вітер). В процесі лову заборонено користуватися мотором внутрішнього згорання.
9.4. Довжина спінінгу не обмежуєтся.
9.5. Забороняється:
- застосовувати снасточки із живих і мертвих рибок;
- оснащувати важки гачками;
- використовувати дві і більше приманок, оснащених гачками («тандеми»);
- ловити рибу поза межею виділеної для змагань зони або ділянки водойми;
- застосовувати прямовисне блешніння;
- ловити рибу доріжкою;
- виходити на берег без дозволу судді;
9.6. Учасники можуть мати із собою необмежену кількість спінінгів. Забороняється використовувати одночасно для ловлі більше одного спінінга одним спортсменом. Спінінгом, що використовується вважається такий, приманка якого знаходиться у воді.
9.7. Дистанція між двома найближчими човнами під час лову має бути не менше 50 метрів, а під час навігації на безпечній відстані. У разі, коли інший човен наближається до спортсмена, який ловить рибу у вузькому місці (ширина менше 50 метрів), він повинен припинити лов і пропустити інший човен, вказавши при цьому з якого боку можливо пройти.
9.8. Швидкість пересування по водоймі під час змагань не обмежується, при умові відсутності човнів в радіусі 50 м. Якщо ж під час руху поблизу є інші човни, які ловлять рибу ( до 50 м відстань), то спортсмени зобов’язані рухатися зі швидкістю до 10 км.
9.9. В разі технічної несправності плавзасобу, час фінішу для цього екіпажу залишається незмінним і у випадку спізнення до нього застосовуються усі санкції, згідно правил. При цьому потрібно звернутись до Головного Судді за технічною допомогою
9.10 При запізненні екіпажу на фініш до 10 хв – до результату двійки додається 2 штрафних бали (місця), у випадку запізнення на більший час – результат туру не зараховується і екіпаж отримує останнє місце.
9.11. Забороняється тролінг, вертикальний джиг (vertical jigging) і ловля з берега. Після закидання приманки у воду вільна рука рибалки обов'язково повинна бути розміщена на ручці котушки. Дозволяється триматися тільки за спінінг і катушку. Суворо забороняється підтягувати шнур пальцями.
9.12 Спортсменам забороняється зупинятися й ловити рибу на відстані менше 50 метрів з обох сторін будь-якої інфраструктури електроенергії (включаючи лінії електропередачі, трансформатори, решітки тощо).
9.13. У випадку грози або шторму, головний суддя змагань повинен зупинити змагання, надіславши при цьому в офіційну групу КОФРС в VIBER відповідне повідомлення. Тур повинен бути негайно зупинений, спінінги повинні бути розміщенні горизонтально на човнах на протилежному боці від рибалок. Спортсмени повинні негайно дістатися найближчого місця висадки й чекати там можливого сигналу відновлення етапу. Офіційним часом зупинення туру або його початку буде вважатися час відправлення повідомлення в групі КОФРС VIBER. Вся риба зловлена та сфотографована в цей період буде не зарахована.
9.14 Допускається використання будь-яких штучних приманок (drop-shot, Carolina rig та ін.), обладнані одним, двома або трьома крючками, за умови, що вони не спричинять вилов декількох риб (наприклад, використання «Spinner Bait» або подібного до нього дозволяється, у той час коли використання " Alabama Rig " або подібного до нього заборонено). Імітація "Fly" ( будь якє оперіння на приманках ) заборонена.
9.15 При першій постановці на якір, перевагу має той екіпаж, який перший опустив якір (в тому числі «ipilot») у воду, голосно повідомивши інших учасників викриком «Якір». Після цього всі інші екіпажі мають відійти від нього мінімум на 50 м.
10. САНКЦІЇ, що застосовуються до спортсменів
За порушення Правил Змагань до спортсменів застосовуються наступні санкції: попередження, незарахування риби, анулювання результатів туру, дискваліфікація. Всі санкції є персональними, застосування санкцій до команди не передбачене.
Риба не зараховується при порушенні наступних пунктів Правил: п.2.13, п.3.3, п.3.6, п.4.1., п.4.3, п.4.6, п.4.7, п.4.15, п.6.3, п.8.3, п.8.6, п.8.7.
Попередження: п.2.7, п.2.12, п.2.13, п.2.20, п.3.3, п.3.4, п.4.1, п.4.3, п.4.6, п.4.7, п.4.8, п.4.15, п.6.1, п.6.3, п.6.10, п.8.3, п.8.6
Дискваліфікація: п.3.6, п.4.2, п.4.5, п.4.10, п.4.11, п.4.12, п.4.13, п.4.14, п.6.10
*ВСІ ПУНКТИ, ВКАЗАНІ ВИЩЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ПУНКТАМ ПРАВИЛ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ З ЛОВЛІ ХИЖОЇ РИБИ СПІНІНГОМ З ЧОВНА
11. ЗОНА ЛОВУ
Карта зони лову додається.
12.РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.
23.09.2021
До 16:00 – офіційне тренування, ловля риби дозволена (піймана риба негайно
відпускається в воду).
18.00 –19.00 - реєстрація команд
19.00 - 19.40 - урочисте відкриття змагань, жеребкування, збір капітанів
24.09.2021
06:00-06:30 – видача GPS трекерів
6.30 -6.50 - прибуття в зону СТАРТ
07:00 – старт I туру
15:00 – фініш I туру
15:00-15:30 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності інтернету), здача GPS трекерів
16:30 - попереднє оприлюднення протоколів
17:00 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно п.6.2)
19:00 - оголошення підсумків туру
25.09.2020

06:00-06:30 – видача GPS трекерів
6.30 -6.50 - прибуття в зону СТАРТ
07:00 – старт II туру
15:00 – фініш II туру
15:00-15:30 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності інтернету), здача GPS трекерів
16:30 - попереднє оприлюднення протоколів
17:00 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно п.6.2)
19:00 - нагородження переможців, закриття змагань
20.00 - святковий банкет

+0
Категория: Спiнiнг | Просмотров: 64 | Добавил: dolpfin | Теги: риби, ловлі, КОФРС, хижої, спінінгом, човна, кубок
Всего комментариев: 0
avatar
Fish Sport © 2021 - 2023 uCoz.