Fish Sport

Fish Sport Info


19:37

Риболовний сезон розпочато!

Fish Sport

На переважній більшості внутрішніх водойм України, у тому числі і на водосховищах р. Дніпро (Київському, Канівському, Кременчуцькому, Кам'янському, Дніпровському) закінчилася весняно-літня нерестова заборона на лов риби.

☝️Отже, відтепер рибалки, які полюбляють посидіти з вудкою біля прохолодних водойм, мають можливість насолодитися своїм улюбленим хобі.

Втім, щоб отримати задоволення від перебування на риболовлі та мимоволі не стати браконьєром, важливо пам'ятати про дотримання Правил любительського рибальства:

спосіб лову: дозволено ловити вудками та спінінгами з використанням штучної або природної принади, але не більше 7 гачків на особу;

вимірювальні інструменти: рибалки повинні мати при собі засоби для вимірювання довжини та маси виловленої риби для самоконтролю;

добова норма вилову: 3 кг риби + 1 особина, розмір якої перевищує мінімально дозволений для вилову, зокрема для внутрішніх водойм:

Сом – 80 см
Щука – 50 см
Судак – 42 см
Білизна – 30 см
Головень, чехоня – 24 см
Синець – 22 см
Лин, рибець – 20 см тощо.

ℹ️Детальний перелік мінімальних розмірів водних біоресурсів можна знайти у розробленому Держрибагентством Гіді рибалки-любителя. У ньому відображено також норми вилову водних біоресурсів, наведено перелік заборонених знарядь лову, посилання на телефонні «гарячі лінії» Держрибагентства, на які можна звертатися при виявленні порушень як на водоймах, так і на ринках відповідної області тощо. 
 

Просмотров: 10 | Добавил: dolpfin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Fish Sport Info © 2021 - 2024 uCoz.