Fish Sport

Fish Sport Info


Fish Sport
08:56
Рівне, Любительський турнір Flagman по фідеру, флет, поплавок.
Воскресенье 18 мая с 07:00 до 10:00


Регламент турніру «Match Fishing» Рівне 2025»
Любительський турнір вихідного дня.
Дітям та військовим безкоштовно!
Зміст положення:
1. Положення про турнір
2. Подання заявок на участь та вступний внесок за участь.
3. Цілі та завдання турніру.
4. Таймінг.
5. Сектори лову та пересування спортсменів.
6. Підготовка обладнання.
7. Вимоги, що пред'являються до оснащення та спорядження.
8. Корм та насадки.
9. Сигнали, що подаються під час проведення турніру.
11. Зважування.
12. Визначення результатів.
13. Суддівство, порушення та санкції.
14. Визначення результатів в особистому заліку.

1. Положення турніру
1.1 Організовує: Рибальський клуб Flagman
Офіційний партнер: Flagman

1.2 Місце проведення: Рівненська область, село Самостріли, водойма «Самостріли».
1.3 Основний видовий склад риби в водоймі: короп, білий амур, карась.
1.4 1 етап турніру відбудеться 18 травня 2025р.
1.5 Тривалість туру – 6 годин
1.6 Залік – вся спіймана риба.
1.7 Нагородження:
В кожному етапі 10 номінацій.
1,2,3 місце етапу
1,2,3 місці в зоні А
1,2,3 місце в зоні Б
Номінація Велика риба

Як підраховується залік?
Вся зона ловлі ділиться на сектори. Сектори діляться навпіл, та утворюється умовно дві зони А,Б. Якщо не рівна кількість учасників, організатором етапу на місці визначається у якій зоні буде на одного спортсмена більше. Далі, визначаються переможці етапу за найбільшою кількість спійманої риби в своїй зоні. 1 місце етапу розділяють між собою перші місця зон на більшою вагою улову. Між другими місцями зон, визначається 3 місце етапу. Надалі в зонах залишаються 2,3,4 місце та 3,4,5 які автоматично стають як 1,2,3 місця в зоні А,В.

2. Подання заявок на участь та вступний внесок за участь.
2.1 Заявки на участь у турнірі приймаються у групі Viber або за телефоном +3806689997218
2.2 Розмір вступного внеску для участі складає 1500 грн.
2.3 Для дітей віком до 16 років участь безкоштовна
2.4 Для дітей віком 17-18 років вступний внесок 50% знижка 750грн.
2.5 Для ЗСУ – безкоштовно.
Вступний внесок сплачується на водоймі, безпосередньо при реєстрації спортсмена.

 

 

3 Цілі та завдання турніру.

3.1 Пропаганда активного, здорового способу життя, популяризація спортивного
лову риби на донну вудку.
3.2 Пропаганда принципу «піймав-відпусти».
3.3 Визначення переможців та призерів турніру та найкращих спортсменів за рейтингом року.
3.4 Збір коштів на потреби ЗСУ

4 Таймінг:
07:00 заїзд на водойму.
07:20-08:00 Реєстрація - жеребкування.
08:00 Вхід в сектор
09:50 Стартовий закорм
10:00 Старт змагань
16:00 Фініш змагань
17:30 Нагородження

4 Сектора лову та пересування спортсменів.

4.1 Організатори змагань спільно з суддівською колегією змагань зобов'язані позначити сектори по кількості (1, 2, 3 і т.д.).
4.2 Ширина місця лову (сектору) встановлюється в залежності від умов берегової лінії і повинна бути не менше 7 метрів. Ширина сектору визначається організаторами змагань та повинна забезпечити належні умови спортсмену для участі у змаганнях.
4.3 Можливе обмеження дистанції закиду 80-100м – в деякій зоні у зв’язку з рельєфом берегу. Уточнення на офіційному шикуванні.
4.4 Спортсменам дозволяється установка в межах сектора шелтери, парасольки на власний розсуд. Снасті, оснастки, крісла, платформи, розташовані в секторі та їх частини не повинні виходити за межі сектора. Задні ноги платформ та крісел повинні залишатися на березі.
4.5 Спортсменам учасникам Турніру дозволяється ловити, виконувати закиди, загодовувати лише у межах свого сектора.
4.6 У разі, якщо риба при виведенні зайшла до зони сусіднього сектора і заплутала снасті сусіднього спортсмена, вона може бути зарахована, тільки у тому разі, якщо на момент взяття риби в підсак вона розплутала снасті іншого спортсмена. Якщо ж снасті на момент взяття були заплутані, така риба не зараховується.
4.7 Заходити у воду (купатися) під час проведення турніру ЗАБОРОНЕНО! Виняток - при виведенні риби або звільненні снастей (риби), які, ймовірно, знаходяться в зачепі, можна заходити у воду НЕ ВИЩЕ грудей.
4.8 Вихід учасника турніру за межі сектора лише з дозволу судді. При виході учасника з сектора, вудилище та оснастка має бути витягнуте з води.
4.9 Заходити в сектор іншим спортсменам дозволено лише після дозволу, отриманого від спортсмена, яка займає цей Сектор.

 

6. Підготовка обладнання
6.1 Кожному спортсмену надається 120 хвилин на підготовку свого спорядження в секторі. Цей час може бути змінений під час наради спортсменів та суддівської колегії. Після прибуття на місце проведення змагань спортсмени зобов’язаний скласти своє спорядження на краю сектора (визначеного жеребкуванням), без права входу до сектора (це правило розповсюджується також на осіб, які асистують спортсмену у доставці спорядження до сектора). Після розміщення спорядження на краю сектора, будь-яка його підготовка спорядження заборонена до першого сигналу «Вхід в зони». Це правило може бути змінено організаторами під час реєстрації.
6.2 Після першого сигналу «Вхід в зону» спортсмени можуть продовжити підготовку привади та живих компонентів для перевірки. Підготовка привади та живих компонентів може проводитись як в секторі спортсменом так третіми особами поза межами сектору.
6.3 Заборонено використовувати ехолоти, інші електронні способи виявлення риби або проміру глибини під час змагань.
6.4 Промір глибини, визначення дистанції лову та структури дна можливо тільки за допомогою важка (грузика). Закидання годівниць у сектор лову до сигналу «Стартове годування» - заборонено!
7. Вимоги, що пред'являються до оснащення та спорядження.
7.1 Кожен учасник повинен мати 1 короповий мішок для зберігання риби вагою більше 2-х кілограмів. Коропові мішки повинні бути промарковані бирками на яких вказано прізвище та ім’я спортсмена, або назва команди, що є власником мішку та оснащені поплавцем яскравого кольору, який має бути надійно закріплений, виключно, на зовнішній частині мішка.
7.2 Риба вагою більше 2-х кілограмів зберігається виключно у коропових мішках.
-Необережне поводження з рибою - це не акуратні дії з боку спортсмена, які призводять до її випадіння з коропового мату на землю, чи під час транспортування в підсаці, короповому мішку, чи будь-які дії, в результаті яких риба отримує удари тіла чи ушкодження лускового покриву , відбиття внутрішніх органів, виявлення елементів кровотечі.
7.3 Коли спортсмен спіймав рибу, будь-яка подальша риболовля заборонена поки риба не буде поміщена у садок або короповий мішок.
7.4 Спіймана риба, вагою до 2 кілограм, повинна зберігатись у садках. Садок повинен мати мінімальний діаметр 40 см для круглої форми садка або мінімальну діагональ 50 см (прямокутна форма) і мінімальну довжину 2,50 метри. Під час проведення змагань він повинен бути занурений у воду не меншу ніж на 1,5 м. Використання інших засобів для зберігання улову забороняється.
7.5 Якщо в улові присутня велика риба, організатори можуть передбачити в програмі змагань обмеження за вагою, при перевищенні якого риба повинна бути негайно зважена під час туру суддею і відпущена назад у водойму, а результат занесений до протоколу за підписом спортсмена.

7.6 Дозволені тільки безпечні, ковзаючи In-Line монтажі годівниць, які дозволяють рибі звільнитися від оснащення в разі обриву основної волосіні. In-Line монтаж - це монтаж при якому годівниця безперешкодно, без зусиль, може переміщатися по лідкору, шок-лідеру, волосіні в сторону котушки до її закінчення.
7.7 Дозволені годівнички – флет та метод. Всі годівнички незалежно від матеріалу (метал, пластик або інший матеріал), не зважаючи на його форму (циліндрична, паралелепіпедна та інше) повинні відповідати наступним вимірам:
- Максимальна довжина 7 см, максимальна ширина або діаметр 5 см, мінімальна вага 15 гр;
- Мінімальна довжина 1,5 см, мінімальна ширина або діаметр 1,5 см.
7.8 Годівнички під час ловлі можуть використовуватись як пусті або з принадою або/чи з насадкою.
7.8.1 Також дозволено використання класичних фідерних ін-лайн мотажів, а також поплавцеву вудку.
Для класичного фідеру є обмеження довжини повідця: не більше 50см.
Для поплавцевої вудки: є обов’язковим використання повідця меншого діаметра ніж основна жилка, а також наявність важка підпаска на повідцю, не далі ніж 20см від гачка.
7.9 Довжина використовуємих вудлищ повинна бути не більш ніж 4,572 метри.
7.10 Спортсмен не обмежений у кількості запасних вудлищ. Одночасно, лов риби повинен відбуватись лише одним вудлищем, яке може перебувати, як в руках, так і на спеціальній підставці. Таке вудлище повинно бути оснащене котушкою та годівницею.
7.11 Годування можливо здійснювати будь-якими вудлищами, що відповідають вимогам даних Правил. Годування можливо здійснювати будь якими годівницями, дозволеними цими правилами, а також рогаткою, з руки, ракета spomb розмір mini або midi. Інші види підгодовування - ЗАБОРОНЕНО.
7.12 При риболовлі на котушках дозволено використовувати як шнур так і жилку.
7.13 Шнур також дозволено використовувати в якості шок-лідера, але не більше 10 метрів і не менше 7 (семи) метрів.
7.14 Закидання годівниці без сходження з котушки жилки забороняється. Під час закидання дужка котушки повинна бути відкрита, а жилка повинна вільно сходити, крім ловлі на махову вудилище.
7.15 Довжина повідця вимірюється від краю годівнички до краю гачка та повинна становити не більше 50см, для поплавця 20см.
7.16 Дозволяється застосовувати прості одинарні гачки бороді та безбороді. Максимальна ширина гачка від жала до його цівки становить 7мм ( №10).

7.17 Дозволяється використовувати волосяний монтаж, зв'язаний на жилці, повідковому матеріалі або шнурі.
8. Корм та насадки.
8.1 На волосяний монтаж дозволяється використовувати, натуральні насадки, або виготовлені плаваючі насадки (pop-up), нейтральної плавучості wafters та balanced, пелетс з отвором (pellets drilled) та без отвору, варені та розчинні бойли будь-якого розміру.
На гачок без волосяного монтажу дозволяється використовувати натуральні зернові насадки: кукурудза, горох, перловка, а також живі: червоні хробаки, личинки мух, опариш, пінки, виготовлені насадки такі як м’який пелетс, або пелетс під гуму.
8.2 Синтетичні насадки по типу силіконові опариші, мотилі, кукурудза, і т.д – заборонені.
8.3 В одному турі спортсмен має право використовувати - не більше 20 літрів готової прикормочной суміші (включаючи ароматизатори, грунти, пісок, пелетс (будь-якого розміру), глину, рослинні добавки, як то кукурудза, пшениця, конопля і т.д. та інші нетоксичні для фауни добавки) в зволоженому стані.
8.4 Водні личинки (джокер та мотиль) заборонені як на наживку, так і з додавання в корм.
8.5 Максимальний об’єм живих компонентів, які можливо використати спортсмену становить 1 літр.

 

9. Сигнали, що подаються під час проведення турніру.
9.1. Спосіб подачі звукових сигналів буде оголошено та продемонстровано під час проведення жеребкування турніру.
9.2. Після сигналу (першого) «Вхід в сектор» спортсмен має право входу до сектору. Спортсменам, які знаходяться в зоні змагань заборонено готувати спорядження (оснащати вудлища, в'язати повідці тощо) до того часу, поки не прозвучить сигнал «Вхід в сектор», після чого спортсмен може розпочати підготовку. Цей сигна може бути замінений на усну домовленість про «вхід в сектор» з організаторами та суддями після жеребкування.
9.3. Після другого сигналу спортсмени можуть почати «Стартове годування».
9.4. Третій сигнал означає «Початок лову» після чого спортсмени можуть починати ловити.
9.5. Четвертий сигнал означає, що залишилось 5 (п’ять) хвилин до фінішу ловлі.
9.6. П'ятий сигнал сповіщає про закінчення ловлі; після сигналу, тільки риба, яка спіймана та витягнута з води, в тому числі, яка заведена до підсаки йде до заліку.
10.4. Сектор ловлі після закінчення туру повинен бути прибраний спортсменом. Забороняється під час туру жбурляти будь-яке сміття в воду.
11. Зважування.
11.1. Процедура зважування повинна бути проведена двома представниками суддівської колегії. Одна особа відповідальна за зважування. Інша за запис даних до протокола змагань.
11.2. В кожній зоні повинні використовуватись однакові ваги та триноги встановленого Організаторами зразку. Для зважування риби необхідно використовувати тару в якій наявні отвори для стікання води. Результат зважування повинен вказуватись в грамах.
Якщо в улові наявна дрібна риба, яка не реєструється на вагах (шкала показує «0» ), залік таких спортсменів проводиться на підставі кількості зловленої риби, а їх рейтинг визначається після тих спортсменів в яких відбулось зважування за допомогою ваг.
11.3. Спортсмен повинен бути присутнім при зважуванні з метою відстеження процесу зважування та підписання протоколу, в якому вказується вага його улову. Після підписання протоколу ніякі претензії щодо ваги улову не приймаються.
11.4. Після зважування спортсмени випускають рибу лише по команді головного судді «рибу в воду».

12. Обов'язки суддів:
12.1 Досконале знання Регламенту турніру,
12.2 Перевірка правильності займаних спортсменами секторів перед звуковим сигналом «Стартове годування».
12.3 Вказівки на порушення по розміщенню обладнання та снастей команд учасників у встановлених їм жеребкуванням секторах (якщо такі є) і контроль усунення таких до звукового сигналу «Стартове годування» Етапу турніру.
12.4 Проконтролювати виконання спортсменами пунктів даного Регламенту.
12.5 Стежити за виконанням дій спортсменів під час Етапу турніру на їх відповідність вимогам цього Регламенту.
12.6 У разі виникнення спірних питань ухвалювати рішення на місці, керуючись виключно цим Регламентом з їх письмовою фіксацією в протоколі Порушень. Якщо спірну ситуацію вирішити не вдається - запросити Головного суддю та представника Організаторів турніру для вирішення спору (конфлікту).
12.7 Проводити зважування у затвердженому цим Регламентом порядку та фіксувати загальну вагу улову.
12.8 Заповнювати протоколи результатів.
12.9 Передавати представнику Організатора Протокол зважування встановленим порядком для занесення результатів у загальну таблицю результатів даного Етапу.
12.10 За кожним спортсменом закріплюється правило Fair Play (чесна гра). Кожний спортсмен, який присутній на етапі, погоджується і приймає всі правила цього регламенту і положення правил проведення турніру. За кожним спортсменом залишається право спостереження за іншими спортсменами, на предмет дотримання правил проведення турніру, регламенту турніру, а також можливе надання фото, відео фіксації про порушення, з подальшим наданням матеріалів до суддівської колегії для вжиття заходів за фактами порушення.

13. Санкції які можуть бути застосовані до спортсменів.
13.1. За порушення правил спортсмену виноситься усне зауваження. Спортсмен зобов'язаний негайно усунути причину, яка спричинила винесення даної санкції. У разі повторного зауваження воно прирівнюється до попередження і заноситься в протокол, як отримання жовтої карточки.
13.2 Зауваження виноситься спортсмену в наступних випадках:
- установка платформи та іншого обладнання з порушенням цих правил;
- втручання в роботу судді, грубість і сперечання з суддею;
- навмисне збивання риби з гачка і її грубе зривання, що викликає травмування риби.
13.3 Попередження виноситься спортсмену за наступні порушення правил:
-порушення встановленого порядку розташування в секторах;
- вхід в сектор іншого спортсмена без дозволу;
- порушення порядку підготовки обладнання;
- використання садків, які не відповідають вимогам правил;
- порушення правил стартового годування;
- практична допомога сторонніх осіб;
- вхід у воду без дозволу судді;
- порушення правила обмеження дальності закиду;
- викидання у воду залишків привади, виливання води використаної в технічних цілях (у випадку проведення турніру у 2-тури);
- внесення в улов риби, спійманої після сигналу «Фініш. У цьому випадку судді вилучають з улову одну найбільшу рибу і проводять зважування без неї;
- порушення правил зважування улову;
- вживання алкоголю під час проведення туру змагань (в місці проведення змагання: місце збору, реєстрації, жеребкування, зважування уловів, в секторах і в безпосередній близькості від секторів та зон змагань);
- повторне порушення пункту правил, що спричинило санкцію «Зауваження».
13.4 Попередження, винесене спортсмену, дійсно протягом поточного сезону. При новому порушенні правил воно розглядається як повторне, і суддівська колегія виносить рішення про дискваліфікацію спортсмена.
14. Визначення результатів в особистому заліку
1,2,3 місце турніру
1,2,3 місце в зоні А
1,2,3 місце в зоні В
Велика риба

Є запитання ? Просто подзвони +380669997218

 

 


Місце проведення: водойма Самостріли
Організатори: Николай Солодовник
Тривалість: 6 ч
Вартість: 1500 грн, 750грн
+30

Категория: Фiдер | Просмотров: 97 | Добавил: dolpfin | Теги: 10:00, фідеру, до, Любительський, 07:00, по, поплавок., флет, FLAGMAN, Турнір, воскресенье, Рівне
Всего комментариев: 0
avatar
Fish Sport Info © 2021 - 2025 uCoz.