Fish Sport

Fish Sport Info


14:26
Кубок України з ловлі хижої риби спінінгом з човна 2023р
С 16:00 15 НОЯ ДО 16:00 29 НОЯ

Fish Sport

1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ
1.1.Популяризація риболовного спорту.
1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3.Визначення особистих результатів для формування рейтингу спортсменів — учасників загальноукраїнських змагань з ловлі спінінгом з човна в сезоні 2023 року.
1.4.Визначення переможців змагань.
2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Загальне керівництво по організації та проведенню змагань здійснює Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України. Безпосереднє проведення змагань здійснює КОФРС ( Київська обласна федерація риболовного спорту) і суддівська колегія, згідно діючим правилам проведення всеукраїнських змагань з ловлі хижої риби спінінгом і даного «Положення».
Головний суддя змагань – Шевченко Олександр
Секретар змагань – Шекула Богдан.
3. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна проводиться
листопад 2023 року більш детальна інформація у організаторів

4. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.
4.1. Реєстраційний внесок 10 000 грн. з команди (2500 грн. з учасника).
4.2. Кошти від реєстраційних внесків використовуються для організації змагань, та формування фонду збірної України для виступів на міжнародних змаганнях.
4.3 В залежності від кількості учасників, сума внеску може змінюватись.
5. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
5.1. Змагання проводяться в особовому заліку в двійках, тобто два спортсмени в одному човні, надалі «екіпаж». В командному заліку враховуються результати двох екіпажів, які заявлені за одну команду.
5.2. В складі кожної команди можуть бути зареєстровані два запасних спортсмени (заявлені до першого жеребкування) і один представник команди (тренер).Допускається заміна двійки або одного учасника між турами.
5.3. Змагання проходять в три тури по 6 годин кожен; у разі виникнення непередбачених обставин (наприклад, грози або повітряну тривогу) тур вважається таким, що має силу, якщо його тривалість була мінімум три години. У випадку якщо через погодні умов проведення змагання стане неможливим, під час оголошення повітряної тривоги усі команди повині негайно закінчити лов та прибути до найближчого укриття, журі може прийняти рішення про відміну одного туру. Такий тур не враховуватиметься, а рейтинг команд буде складений згідно з результатами залікового туру. Скасований тур знову проводитись не буде.
5.4. Учасники змагань повинні вміти плавати.
5.5. Дозволено застосування ехолотів і GPS навігаторів. Під час змагань учасники можуть використати навушники і рації.
5.6. Човни, що запізнилися до старту, мають право виходити в зону лову, але час фінішу для них не змінюється.
5.7 Човни спортсменів мають бути пронумеровані. Кожен човен має два чітко помітних номери, по одному з кожного борту.
5.8. Човни повинні мати на борту устаткування, необхідне, згідно з місцевими нормами і правилами. Без цього устаткування човни не мають права виходити на акваторію. Спортсмен зобов’язаний мати права на керування моторним човном.
5.9. Кожен човен зобов'язаний прийти на допомогу іншому, що зазнає ускладнень, або що терпить лихо.
5.10. Човни стартують двійками (по два човни від однієї команди) без обмеження швидкості з точки старту визначеної в положенні з інтервалом в 1 хв. між двійками, згідно порядкового номеру, який визначається жеребкуванням напередодні змагань. В другому турі, човни стартують в порядку, зворотньому старту першого туру. Наприклад: 20 човнів отримали стартові номери з 1 по 20. Відповідно на другий тур човен з номером старту 1(перший тур) отримає No20, з номером 2 (перший тур) отримає No19, 3-18, 4-17, 5-16 і т.п.; Жеребкування третього туру відбувається напередодні третього туру, команда яка не присутня на жеребкуванні стартує останніми.
5.11. Зона «Старт-Фініш» складається з стартового коридору, що позначається чотирма буями зеленого кольору, а наприкінці двома буями жовтого кольору. Після команди судді «Приготуйся», спортсмени стартові номери яких вигукнув суддя, заходять в стартовий коридор, помічений буями зеленого кольору і потім після команди судді «Старт» перетинають лінію між двома жовтими буями і можуть стартувати на необмеженій швидкості. Швидкість пересування в зоні «Старт-Фініш» не більше 5 км/год. Для того щоб суддя зафіксував фініш спортсменів, вони повинні перетнути лінію між двома жовтими буями і пройти через всю зону «Старт-Фініш». При цьому часом фінішу для екіпажу буде час перетину лінії між двома жовтими буями.
5.12. Здійснення спортсменами лову риби у зоні «Старт/Фініш» забороняється.
5.13. Заміна спортсмена з існуючого «екіпажу» в поточному сезоні допускається тільки спортсменом з тієї ж обласної федерації, а для збереження рейтингу «екіпажу» , спортсмен, який вийшов на заміну не повинен брати участь в попередньому національному змаганні (ЧУ або КУ) поточного року.
5.14 Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів з фізичної культури і спорту Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва і Севастополя, лікаря, страхові поліси, дійсні на термін змагань (умови договору страхування мають передбачати участь у спортивних змаганнях), посвідчення спортсмена ФРСУ в електронному додатку за посиланням https://followthefish.net/login .
А також ознайомитись з правилами змагань, погодитись з ними і зобов’язатися їх виконувати.
5.15 В заявочному листі повинна бути вказана наступна інформація:
- назва відряджуваної федерації
- назва команди;
- П.І.Б. спортсменів повністю (необхідно вказати капітана команди);
- рік народження спортсменів (до змагань не допускаються учасники молодші 18
років)
- спортивний розряд ( не нижче третього);
- відмітка лікаря про проходження медичного огляду та печатка мед.закладу.
- відмітка обласного управління молоді та спорту;

Попередня заявка подається за посиланням https://forms.gle/r9uLf2nVuPsFEBjn7

5.16 Внесок сплачується при поданні попередньої заявки від обласної Федерації у формі передплати, реєстрація команди вважається завершеною тільки після отримання Організатором повної суми внеску. Останній день реєстрації 06.11.2023р. У разі неприбуття команди на Змагання (останнім строком прибуття є перша нарада капітанів на місці змагань до початку першого туру) команда виключається зі Змагань, вступний внесок не повертається.
5.17 Остаточно допущеною до змагань командою є команда, яка пройшла реєстрацію згідно положення п.5.18.
5.18. Процедура реєстрації команд.
16-00 – 17-00 – реєстрація команд група «А».
17-00 – 18-00 – реєстрація команд група «Б».
В повному складі, одягнені в форму згідно п. 2.20 «ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ З ЛОВЛІ ХИЖОЇ РИБИ СПІНІНГОМ З ЧОВНА» команди повинні прибути в зазначений час на реєстрацію до суддівської колегії, надати заявочний лист, страховий поліс та пройти процедуру фотосесії. Реєстрація буде відбуватись в два етапи: спочатку група «А», потім група «Б». Приналежність до групи буде опублікована в офіційній групі в VIBER ФРСУ
5.19 Учасники зобов’язані допустити в човен під час туру офіційно допущених до змагань відеооператорів та кореспондентів, які повинні мати з собою відповідні перепустки (бейджі).
5.20 Під час проведення Кубку та Чемпіонату України учасники одного екіпажу (на церемонії відкриття , церемонії закриття , а також на церемонії нагородження ) повинні бути одягнені у форму екіпажу , а саме джерсі (футболки, сорочки, тощо) одного зразка.( Як мінімум це повинні бути футболки або сорочки одного кольору). Учасникам команд дозволяється розміщувати на власній формі та плавзасобі символіку і логотипи особистих та командних спонсорів, а також спонсорів ФРСУ без будь-яких обмежень.
5.21 До участі в змаганнях допускається команди від обласних федерацій ( в якості винятку із за повномасштабної агресії російської федерації квоти в 2023 році не обмежуються).

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТНИКІВ ЗМАГАНЬ:
- плавзасіб і човновий мотор;
- рятувальний жилет
- «екшн камери» для відеофіксації ловлі риби.
- Смартфон на операційній системі Андроід ( не нижче 5.0) з установленим
додатком «ФРСУ Змагання»
5.22 Спортсмени, які виступають в одному екіпажі під час туру, повинні бути вдягнуті в однакові жилети-накидки або джерсі, 50 % площі яких повинна бути яскраво-кислотною з використанням хоча б одного з таких кольорів: білий, жовтий, салатовий та їх відтінки. Інші 50 % площі можуть бути будь якого кольору та містити будь-яку інформацію стосовно спонсорів спортсменів. Усі надписи на формі повинні бути на державній мові чи на англійскій , використання мови агресора на формі забороняється та несе дискваліфікацію.
5.23. Учасники змагань зобов’язані дотримуватись: «Правила проведення змагань з ловлі хижої риби спінінгом з човна», даного положення та регламенту змагань.
6. ЕЛЕКТРОННА ТЕХНІКА
Розділ екшн камери
6.1. Обов’язкове використання спортсменами “екшн камер”, які є власністю спортсменів. «Екшен камери» під час зйомки розташовані виключно на спортсмені. Спортсмени обирають фірму – виробника, модель камери та її властивості на свій розсуд. Головною вимогою від організаторів змагань є здатність “екшн камери” відзняти 6 годин відео, при будь яких погодних умовах, в будь якій якості, але яка дозволить суддівській колегії розгледіти сцени, на яких видно як була зловлена риба, а також моменти для вирішення спірних ситуацій. Відео, відзняте на камери повинно бути записано на карту пам’яті MicroSD, яка надається організаторам за вимогою головного судді. ЧАС НА ВІДЕОЗАПИСІ ПОВИНЕН ВІДПОВІДАТИ ПОТОЧНОМУ ЧАСУ.
6.2. Організатори змагань в особі головного судді обов’язково беруть карти пам’яті з “екшн камер” після кожного туру у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи).
6.3. У випадку, якщо відео надане екіпажем не підтвердить факт зловленої та надісланої фотографії цієї риби через додаток ФРСУ , то така риба не зараховується.
6.4. Відеозйомка, зроблена учасниками змагань та яка надається ними суддівській колегії в підтвердження улову є їх власністю і не може використовуватись суддівською колегією в будь-яких інших цілях, без письмової згоди учасників змагань на таке використання. У разі використання відеозйомки у будь-яких цілях без згоди учасників, особа яка здійснила таке використання несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.5. Організатори мають право використовувати відео спортсменів, надане суддівській колегії для виробництва відеоконтенту, присвяченого поточним змаганням для розміщення в інтернеті або на телевізійних каналах.
6.6. Суддівській колегії та членам журі забороняється в будь-який спосіб розголошувати третім особам без письмової згоди учасників змагань будь-які дані, які стали їм відомі в ході спортивних змагань, та які були зафіксовані учасниками цих змагань (за допомогою відео та фотофіксації; за допомогою GPS навігаторів та інших приладів), які дають можливість встановити кількість улову, ідентифікувати знаряддя лову та встановити місце проведення лову. Суддівська колегія та члени журі до початку змагань заповнюють та підписують особисте зобов’язання про нерозголошення інформації вказаної в цьому пункті. У разі розголошення інформації третім особам без згоди учасників суддівська колегія та члени журі несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.
6.7. Спортсмени зберігають відеоматеріал першого туру до оголошення офіційних результатів І туру, ІІ туру до оголошення офіційних результатів ІІ туру, а ІІІ туру впродовж двох тижнів після оголошення офіційних результатів змагань.
Розділ GPS модулі
6.8. Всі учасники змагань отримують GPS модулі від організаторів змагань, та несуть повну матеріальну відповідальність за їх справність від початку отримання до повернення організаторам. Отримання та повернення GPS модулів оформлюється актом прийому-передачі. У випадку пошкодження GPS модуля, екіпаж оплачує його вартість організаторам, яка відображена у акті прийому-передачі матеріально-технічної цінності.
6.9. Після завершення кожного туру організатори змагань, в особі головного судді, обов’язково беруть карти пам’яті (у випадку використання таких моделей) з GPS модулів у наступних екіпажів: спортсмени, які зайняли перші три місця в турі в особовому заліку, спортсмени, які зайняли підсумкові перші три місця в особовому та командному заліку, спортсмени, яких визначила суддівська колегія шляхом жеребкування після кожного туру змагань (два екіпажи)
6.10. У випадку, якщо дані GPS модуля підтвердять, що екіпаж вів ловлю риби за межами зони, його результат в цьому турі буде анульовано. У випадку короткотермінового виходу за зону без ловлі риби, буде винесено жовту картку.
6.11 Вважати похибкою GPS трекера +-5 м
7. ФОТОФІКСАЦІЯ УЛОВУ
7.1. ФРСУ надає спортсменам доступ до фірмового додатку для смартфонів «ФРСУ Змагання», який працює на платформі Андроід. Смартфони на операційній системі Андроід ( не нижче 5.0) спортсмени забезпечують самостійно.
7.2. Всі учасники змагань отримують доступ до додатку після жеребкування напередодні змагань. Головні функції додатку : зафіксувати улов за допомогою фото, зробленому на смартфоні та відправити його судді. Під час туру, після поїмки риби спортсмени вимірюють рибу на лінійці, виданій організаторами і якщо риба відповідає мінімальним розмірам згідно положення, спортсмени зобов’язані відкрити на смартфоні додаток «ФРСУ Змагання», зайти в подію ( змагання в якому приймає участь спортсмен) і нажати кнопку зробити фото . Після цього спортсмен має можливість переглянути фото і у випадку, якщо якість фото не відповідає вимогам правил має можливість зробити фото ще раз. Після того як спортсмен впевнився, що фото відповідає правилам фотографування, він повинен нажати кнопку «Відправити». Після чого, фото з’явиться у рядку «Фото на відправку» , а після відправки перейде в рядок «Відправлені» . На фото можна прочитати його статус: 1. « Очікування» ( фото відправлене, отримане суддями , але не перевірене) 2. «Перевірене» ( фото перевірено і оцінено суддями, риба прийнята до заліку) 3. «Відхилено» ( риба не прийнята до заліку) У випадку відсутності інтернету фото буде знаходитись у рядку «Фото на відправку» і відправиться тоді, коли з'явиться інтеренет, аж до моменту коли можна підключитися до WIFI.
7.3. Після того як спортсмени зробили фото риби на лінійці, вони повинні негайно відпустити рибу знову у водойму. Забороняється зберігати рибу у човні після фотографування і при цьому знову ловити рибу.
7.4. Після фінішу спортсмени мають 30 хвилин на підключення до інтернету і відправку фото, які не відправились. Після цього судді оприлюднюють попередній протокол для контрольної звірки зі спортсменами по кількісті риб для запобігання втрат внаслідок технічних проблем. Спортсмени мають право на протязі 30 хвилин після оприлюднення попереднього протоколу заявити невідповідність кількості риб в протоколі і надати докази.
7.5. Користувачем додатку «ФРСУ Змагання» може бути тільки один спортсмен, якого призначає фотографом в додатку адміністратор, згідно попередньо поданої заявки. У випадку несподіваної несправності смартфона під час змагань, спортсмени мають право на заміну користувача додатку, зробивши заявку про це головному судді. Для виконання цієї процедури вони повинні бути в зоні доступу до мережі інтернет.
7.6. Правила фотографування: риба при вимірюванні знаходиться на правому боці в природньому становищі її щелепи , а кінчик рила має бути зафіксовано до передньої планки лінійки (там де починається відлік см), смартфон повинен бути розташований по центру риби під час фотозйомки. Ці деталі повинні бути видні на фото а також чітко читані цифри. Примусове відкриття щелепи заборонено.
7.7. Якщо спортсмени спіймали рибу, яка більше 1 м. (крім сома), то вони зобов’язані зателефонувати головному судді і викликати його на водойму для виконання процедури вимірювання риби більше 1 м. Судді використовують для цього звичайну «рулетку», при цьому фото в додаток ФРСУ здійснюється обов’язково.
8. РЕЗУЛЬТАТИ
8.1. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 3-х турів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів. При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд. + 1;
8.2. Спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол., з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце.
8.3. При фотографуванні в додатку ФРСУ та відправлені на перевірку судді риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см).
8.4. Нагородження спортсменів є невід’ємною частиною змагань, тому екіпажі, які в повному складі відсутні на церемонії закриття будуть оштрафовані шляхом додавання 5 (п’яти) балів до рейтингу поточного сезону в особовому заліку або до рейтингу наступного сезону, якщо це фінішне змагання сезону.
8.5. Організатори залишають за собою право коригувати результати змагань у випадку виявлення істотних порушень при дослідженні відеоматеріалів на протязі двох тижнів після оголошення результатів. Рішення про коригування приймається головним суддею змагань та затверджується журі змагань.
8.6. Навмисне багріння заборонене. Зараховується риба, яка спіймана за допомогою приманки, яка під час виважування знаходилась в районі голови риби (не нижче жаберних кришок риби).
8.7. До заліку в змаганнях приймаються наступні види риби без обмеження по кількості:
щука – не менше 40 см.;
окунь - не менше 25 см.;
сом – не менше 75 см ( обмежена залікова довжина сома на змаганнях 1 м. Сома
більшої довжини вважати довжиною 1 м.)
судак – не менше 42 см.;
головень – 29 см.;
жерех – 35 см.;
берш – 33 см..
Рибу слід вимірювати з краю голови до кінця її хвоста, на правому боці в природньому становищі її щелепи.
Довжина риби буде вимірюватися в сантиметрах на офіційній лінійці ФРСУ; вимірювання повинні регулюватися за правилом округлення цілих чисел, наприклад, якщо довжина риби між 30,0 і 30,4 см, вона буде зарахована як 30 см; і навпаки, довжина між 30,5 і 31,0 см, буде розглядатися як 31 см. Округлення не стосується мінімального розміру риби, тобто якщо мінімальний розмір щук на змаганнях 45 см. і спортсмен зловив щуку 44,8 см, то ця щука до заліку не приймається.
8.8. Протести, за винятком тих, що стосуються розподілу місць, повинні направлятися в журі в строк не пізніше однієї години після закінчення відповідного туру. Протест може бути спочатку висловлений в усній формі, але потім відразу повинен бути поданий в письмовому вигляді.
8.9. Члени журі, маючи інформацію про порушення, мають право винести на журі їх розгляд без письмового протесту та внесення мита.
9. ОБМЕЖЕННЯ
9.1. Рекомендовано використовувати підсак для виважування риби.
9.2. Будь-яка форма прикорму риби заборонена. Дозволяється лише застосування атрактантів і олій, що наносяться на приманки.
9.3. При переміщенні за допомогою мотора внутрішнього згорання носіння рятувального жилета обов'язкове; його також слід надівати за несприятливих погодних умов (дощ, вітер). В процесі лову заборонено користуватися мотором внутрішнього згорання.
9.4. Довжина спінінгу обмежена 2,75 метрів (9 футів).
9.5. Забороняється:
застосовувати снасточки із живих і мертвих рибок;
оснащувати важки гачками;
використовувати дві і більше приманок, оснащених гачками («тандеми»);
ловити рибу поза межею виділеної для змагань зони або ділянки водойми;
застосовувати прямовисне блешніння;
ловити рибу доріжкою;
виходити на берег без дозволу судді;
9.6. Учасники можуть мати із собою необмежену кількість спінінгів. Забороняється використовувати одночасно для ловлі більше одного спінінга одним спортсменом. Спінінгом, що використовується вважається такий, приманка якого знаходиться у воді.
9.7. Відстань між човнами під час змагань повинна бути не менше 75 м., під час ловлі риби (хоча б один човен знаходиться на воді з опущеним якорем, або електроякорем і двигун внутрішнього згоряння вимкнуто) та не менше 20 м. під час навігації човнів, а у випадку присутності поблизу човнів, які не приймають участь у змаганнях, обмежити швидкість до 10 км на год, на відстані, що менша за 50 м від цих човнів.
Коли прохід менше 50 м. і немає іншої можливості пройти в дозволеному місці ловлі повз човен, який ловить рибу, екіпаж, який ловить рибу буде вимушений пропустити інший човен та вказати з якої сторони треба пройти. Прохід в такому випадку треба зробити на електродвигуні, у випадку його відсутності, прохід виконується на двигуні внутрішнього згоряння на дуже низький швидкості.
9.8. Швидкість пересування човнів по протокам вужчим за 10 м. обмежена 10 км на год.
9.9. В разі технічної несправності плавзасобу, час фінішу для цього екіпажу залишається незмінним і у випадку спізнення до нього застосовуються усі санкції, згідно правил. Другий екіпаж з цієї команди, в цьому випадку, має право протягом туру надати допомогу цьому екіпажу, в тому числі й при необхідності – буксування. При цьому потрібно повідомити Головного Суддю.
9.10 При запізненні екіпажу на фініш до 15 хв – до результату двійки додається 2 штрафних бали (місця), у випадку запізнення на більший час – результат туру не зараховується і екіпаж отримує останнє місце.
9.11. Забороняється тролінг, вертикальний джиг (vertical jigging) і ловля з берега. Після закидання приманки у воду вільна рука рибалки обов'язково повинна бути розміщена на ручці котушки. Дозволяється триматися тільки за спінінг і катушку. Суворо забороняється підтягувати шнур пальцями.
9.12. Спортсменам забороняється зупинятися й ловити рибу на відстані менше 50 метрів з обох сторін будь-якої інфраструктури електроенергії (включаючи лінії електропередачі, трансформатори, решітки тощо).
9.13. У випадку грози або шторму, головний суддя змагань повинен зупинити змагання, надіславши при цьому в офіційну групу ФРСУ в VIBER відповідне повідомлення. Тур повинен бути негайно зупинений, спінінги повинні бути розміщені горизонтально на човнах на протилежному боці від рибалок. Спортсмени повинні негайно дістатися найближчого місця висадки й чекати там можливого сигналу відновлення етапу. Офіційним часом зупинення туру або його початку буде вважатися час відправлення повідомлення в групі ФРСУ VIBER. Вся риба виловлена та сфотографована в цей період буде не зарахована.
9.14 Допускається використання будь-яких штучних приманок (drop-shot, Carolina rig та ін.), обладнані одним, двома або трьома крючками, за умови, що вони не спричинять вилов декількох риб (наприклад, використання «Spinner Bait» або подібного до нього дозволяється, у той час коли використання " Alabama Rig " або подібного до нього заборонено). Імітація "Fly" заборонена.
9.15 При постановці на якір, у випадку, якщо між човнами відстань менше ніж 75 м, перевагу має той екіпаж, який перший опустив якір (в тому числі «ipilot») у воду, голосно повідомивши інших учасників вигуком «Якір». Після цього всі інші екіпажі мають відійти від нього мінімум на 75 м.
9.16 Спортсменам забороняється зупинятися та ловити
рибу на відстані менше 50 м з обох сторін будь якого залізничного або
автомобільного моста.
9.16 Забороняється : засмічувати та забруднювати водойму будь-яким чином, в тому разі і недопалками.
9.17 Швидкість пересування човнів по протокам вужчим за 10 м обмежена 10 км на год.
9.18. Головний суддя змагань зобов’язаний відкласти старт змагань у випадку обмеженої видимості ( туман).
10. САНКЦІЇ, що застосовуються до спортсменів За порушення Правил Змагань до спортсменів застосовуються наступні санкції: попередження, незарахування риби, анулювання результатів туру, дискваліфікація. Всі санкції є персональними, застосування санкцій до
команди не передбачене.
Риба не зараховується при порушенні наступних пунктів Правил: п.2.13, п.3.3,
п.3.6, п.4.3, п.4.6, п.4.7, п. 4.12 , п. 4.12.1 п.4.15, п.6.3, п.8.3,
п.8.6, п.8.7.
Попередження: п.2.7, п.2.12, п.2.13, п.2.20, п.2.21, п.3.3, п.3.4, п.4.3, п.4.5.1 п.4.6, п.4.7, п.4.8,п.4.8.1, п. 4.12 , п. 4.12.1, п.4.15, п.6.1, п.6.3,
п.6.10, п.8.3, п.8.6.
Дискваліфікація: п.3.6, п.4.2, п.4.5, п.4.10, п.4.11, п.4.12, п.4.13, п.4.14,п.6.10
*ВСІ ПУНКТИ, ВКАЗАНІ ВИЩЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ПУНКТАМ ПРАВИЛ
ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ З ЛОВЛІ ХИЖОЇ РИБИ СПІНІНГОМ З ЧОВНА
11. ЗОНА ЛОВУ
Карта зони лову додається.
12. РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.

Середа

16-00 – 17-00 – реєстрація команд група «А».
17-00 – 18-00 – реєстрація команд група «Б».
18:00 – урочисте відкриття змагань, жеребкування, збір капітанів.

Четвер

07:30-07:50 – видача GPS трекерів та лінійок
08:00 – роздільний старт I туру
14:00 – фініш I туру
14:00-14:30 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності
інтернету), здача GPS трекерів
14:40 - попереднє оприлюднення протоколів
15:00 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно
п.6.2),
17:00 - засідання журі
19:00 – оголошення підсумків першого туру.

П’ятниця

07:30-07:50 – видача GPS трекерів
08:00 – роздільний старт II туру
14:00 – фініш II туру
14:00-14:30 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності
інтернету), здача GPS трекерів
14:40 - попереднє оприлюднення протоколів
15:00 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно
п.6.2),
17:00 - засідання журі
19:00 – оголошення підсумків II туру та збір капітанів для жеребкування стартів III
туру.

Субота

07:30-07:50 – видача GPS трекерів та лінійок
08:00 – роздільний старт III туру
14:00 – фініш III туру
14:00-14:30 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності
інтернету), здача GPS трекерів
14:40 - попереднє оприлюднення протоколів
15:00 – подання карт пам’яті з відеозйомкою за вимогою головного судді (згідно
п.6.2),
17:00 - засідання журі
20:00 – підбиття підсумків, нагородження, закриття змагань.

Примітки:
Реєстрація, офіційне відкриття, вимірювання улову та закриття змагань пройде на базі «Дві Ріки»
З приводу організаційних питань: 0502955283 Бацула Валерій
Головний суддя змагань: 0505853289 Шевченко Олександр
Попередня заявка подається через форму https://forms.gle/r9uLf2nVuPsFEBjn7

 


Місце проведення: Дві Ріки
Організатори: КОФРС - Київська обласна федерація риболовного спорту
+15

Просмотров: 50 | Добавил: dolpfin | Теги: 2023р, спінінгом, кубок, ловлі, хижої, риби, України, човна
Всего комментариев: 0
avatar
Fish Sport Info © 2021 - 2023 uCoz.