Fish Sport

Fish Sport


13:31
ДРУГИЙ FLAGMAN ФЕСТИВАЛЬ З ЛОВЛІ ХИЖОЇ РИБИ СПІНІНГОМ З ЧОВНА 2021 У ЗАПОРІЖЖІ
10.10.2021 року

Fish Sport

ПОЛОЖЕННЯ
Призовий фонд:
- 1-3 місця отримують пам’ятні медалі кубки та призи від генерального спонсора фестивалю FLAGMAN.
- приз БІГФ-ФІШ в розмірі 3000 грн.
- всі учасники змагань будуть нагодовані смачним обідом.
- також від магазину "КЛЬОВЕ МІСЦЕ", компанії "WIST" та МК "ДІАсервіс" додаткові призи за першого окуня, судака, щуку, за самого довгого окуня
- окрім цього окремо виділена номінація кращій тролінгіст.
1. ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ ЗМАГАНЬ
1.1.Популяризація риболовного спорту з ловлі хижої риби спінінгом з човна.
1.2.Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3.Надання безкоштовних консультацій по новітнім технологіям з пошуку хижої риби.
1.4 Демонстрація сучасних снастей, приманок та ехо-техніки.
2. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
ловля хижої риби спінінгом з човна проводиться
10.10.2021 року.
Місце проведення: Запорізька обл., р.Дніпро та прилягаючи річки та затоки.
Додаткова інформація про зону лову буде повідомлена організаторами змагань.
3. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.
3.1. Реєстраційний внесок 500 грн. з команди, яка включає в себе екіпаж з двох осіб. Внесок сплачується на карту приватбанку № (4731 1856 0864 7795 Дементьев Виктор) під час реєстрації команди.
3.2. Реєстрація команд здійснюєть в магазинах Флагман за адресами: м. Запоріжжя, Центральний бульвар, 3 та м. Запоріжжя, вул Північнокільцева, 10-а або за номерами телефону в «VIBER»: 0952428455 та 0679522731.
3.3. Реєстрація команд проводиться включно до 5 жовтня 2021 року.
3.4 При реєстрації зазначаються прізвище та ім’я кожного із екіпажу, назва команди, кінських сил мотору та майбутній спосіб ловлі "тролінг" "джиг".
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
4.1. Змагання проводяться в особовому заліку в двійках, тобто два спортсмени в одному човні, надалі «екіпаж».
4.2. Змагання проходять в один тур по 7 годин; у разі виникнення непередбачених обставин (наприклад, грози) тур вважається таким, що має силу, якщо його тривалість була мінімум чотири години.
4.3. Учасники змагань повинні вміти плавати.
4.4. Дозволено застосування ехолотів і GPS навігаторів. Під час змагань учасники можуть використати навушники і рації.
4.5. Човни, що запізнилися до старту, мають право виходити в зону лову, але час фінішу для них не змінюється.
4.6. Човни повинні мати на борту устаткування, необхідне, згідно з місцевими нормами і правилами. Без цього устаткування човни не мають права виходити на акваторію. Спортсмен зобов’язаний мати права на керування моторним човном.
4.7. Кожен човен зобов'язаний прийти на допомогу іншому, що зазнає ускладнень, або що терпить лихо.
4.8. Човни стартують без обмеження швидкості з точки старту визначеної в положенні з інтервалом в 1 хв. між човнами, згідно порядкового номеру, який визначається жеребкуванням змагань. Головний суддя буде оголошувати порядковий номер для старту. Першими до старту будуть визначенні лодки з загальною силою мотору до 40 л.с. далі 40 – 60 л.с. останні від 60 л.с.
4.9. Зона «Старт» складається з стартового коридору, що позначається спеціальними буями на р. Дніпро напроти четвертого причалу. Швидкість пересування в зоні «Старт-Фініш» не більше 5 км/год.
Зона «Фініш» є острів «Білай 2», місце де буде відбуватися підведення підсумків, нагородження переможців, загальне фото та обід від організаторів змагань.
4.10. Здійснення спортсменами лову риби у зоні «Старт/Фініш» забороняється.
4.11. У разі значної кількості учасників змагань більше 15 човнів місце старту та фінішу може бути змінено організатором та повідомлено про це учасників змагань.
5. ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСТНИКІВ ЗМАГАНЬ:
- плавзасіб і човновий мотор;
- засоби заміру розмірів риби для порівняння с мінімально дозволеними для лову розмірами.
- рятувальний жилет
- Смартфон з Viber
6. ФОТОФІКСАЦІЯ УЛОВУ
6.1. Смартфони з Viber спортсмени забезпечують самостійно.
6.2. Всі учасники змагань отримують доступ до групи у Viber напередодні змагань. Головні функції : зафіксувати улов за допомогою фото, зробленому на смартфоні та відправити його у групу. Під час туру, після поїмки риби спортсмени вимірюють рибу на лінійці, виданій організаторами і якщо риба відповідає мінімальним розмірам згідно положення, спортсмени зобов’язані відкрити на смартфоні «фотокамеру», і нажати кнопку зробити фото. Після цього спортсмен має можливість переглянути фото і у випадку, якщо якість фото не відповідає вимогам правил має можливість зробити фото ще раз. Після того як спортсмен впевнився, що фото відповідає правилам фотографування, він повинен нажати кнопку «Відправити» в групу з зазначенням номера екіпажу який буде присвоєно кожному екіпажу під час реєстрації команди. На фото можна прочитати його статус: 1. « Очікування» ( фото відправлене, отримане суддями , але не перевірене) 2. «Перевірене» ( фото перевірено і оцінено суддями, риба прийнята до заліку) 3. «Відхилено» ( риба не прийнята до заліку) У випадку відсутності інтернету фото буде знаходитись у рядку «Фото на відправку» і відправиться тоді, коли з'явиться інтеренет.
6.3. Правила фотографування: риба при вимірюванні знаходиться на правому боці, а кінчик рила має бути зафіксовано до передньої планки лінійки (там де починається відлік см), смартфон повинен бути розташований по центру риби під час фотозйомки. Ці деталі повинні бути видні на фото а також чітко читані цифри.
6.4. Якщо спортсмени спіймали рибу, яка більше 1 м. (крім сома), то вони зобов’язані зателефонувати головному судді і викликати його на водойму для виконання процедури вимірювання риби більше 1 м. Судді використовують для цього звичайну «рулетку».
7. РЕЗУЛЬТАТИ
7.1. Переможець і призери визначаються по балам які здобули «двійки». Бали «двійки» в зоні визначається сумою довжин кожної риби в квадраті. Кращій тролінгіст визначаеться окремою номінацією. Спортсмени Запорізької збірної та інших збірних областей змагаються проти всіх учасників одночасно не зважаючи на вид ловлі який використовується учасниками та немають жодних переваг та привілеїв. Наприклад: щука 50 см та два окуні 25 см та 27 см дорівнюють 50*50+25*25+27*27=2500+625+729=3854 балів.
При рівних уловах, зайнятим місцем спортсмена є середньоарифметичне місце, спортсменів з рівними уловами. Учасники з нульовим результатом займають місце, рівне кількості команд. + 1;
Якщо спортсмени з номінації "Джиг" покажуть результат кращий, ніж максимальний улов в номінації "Тролінг", то приз "Кращий тролінгіст" переходить цьому екіпажу.
7.2. Спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал. Наприклад: кількість спортсменів в зоні 20 чол., з них один учасник дискваліфікований, таким чином цей учасник займає 20 + 1 = 21 місце;
7.3. При фотографуванні та відправлені на перевірку судді риби меншого від дозволеного до вилову розміру її довжина в квадраті віднімається від загальної кількості балів (допускається помилка не більше 0,5 см);
7.4. Нагородження спортсменів є невід’ємною частиною змагань, тому екіпажі, які в повному складі відсутні на церемонії закриття будуть оштрафовані шляхом додавання 5 (п’яти) балів до рейтингу поточного сезону в особовому заліку або до рейтингу наступного сезону, якщо це фінішне змагання сезону.
7.5. Навмисне багріння заборонене. Зараховується риба, яка спіймана за допомогою приманки, яка під час виважування знаходилась в районі голови риби (не нижче жаберних кришок риби).
7.6. До заліку в змаганнях приймаються наступні види риби без обмеження по кількості:
щука – не менше 45 см.;
окунь - не менше 25 см.;
сом – не менше 75 см ( обмежена залікова довжина сома на змаганнях 1 м. Сома більшої довжини вважати довжиною 1 м.)
судак – не менше 42 см.;
головень – 29 см.;
жерех – 35 см.;
берш – 33 см.;
в’язь – 33 см.
Рибу слід вимірювати з краю голови, до кінця її хвоста, на правому боці.
Довжина риби буде вимірюватися в сантиметрах на офіційній лінійці; вимірювання повинні регулюватися за правилом округлення цілих чисел, наприклад, якщо довжина риби між 30,0 і 30,4 см, вона буде зарахована як 30 см; і навпаки, довжина між 30,5 і 31,0 см, буде розглядатися як 31 см. Округлення не стосується мінімального розміру риби, тобто якщо мінімальний розмір щук на змаганнях 45 см. і спортсмен зловив щуку 44,8 см, то ця щука до заліку не приймається.
8. ОБМЕЖЕННЯ
8.1. Використання підсаки під час виважування риби за бажанням. Якщо другий спортсмен допомагає першому підсакою, то він зобов’язаний або вимотати шнур з приманкою і покласти спінінг в човні, або тримати спінінг з невимотаним шнуром в іншій руці до кінця виважування. В іншому випадку виважування зараховане не буде і від загального результату віднімаються бали, нараховані за цю рибу. Якщо розмір цієї риби встановити неможливо, віднімається квадрат найдовшої риби. Остаточне рішення приймає журі
8.2. Будь-яка форма прикорму риби заборонена. Дозволяється лише застосування атрактантів і олій, що наносяться на приманки.
8.3. При переміщенні за допомогою мотора внутрішнього згорання носіння рятувального жилета обов'язкове; його також слід надівати за несприятливих погодних умов (дощ, вітер). В процесі лову дозволяеться користуватися мотором внутрішнього згорання.
8.4. Довжина спінінгу обмежена 2,75 метрів (9 футів).
8.5. Забороняється:
застосовувати снасточки із живих і мертвих рибок;
оснащувати важки гачками;
використовувати дві і більше приманок, оснащених гачками («тандеми»);
ловити рибу поза межею виділеної для змагань зони або ділянки водойми;
виходити на берег без дозволу судді;
8.6. Учасники можуть мати із собою необмежену кількість спінінгів. Забороняється використовувати одночасно для ловлі більше одного спінінга одним спортсменом. Спінінгом, що використовується вважається такий, приманка якого знаходиться у воді.
8.7. Дистанція між двома найближчими човнами під час лову має бути не менше 50 метрів, а під час навігації на безпечній відстані. У разі, коли інший човен наближається до спортсмена, який ловить рибу у вузькому місці (ширина менше 50 метрів), він повинен припинити лов і пропустити інший човен, вказавши при цьому з якого боку можливо пройти.
8.8. Швидкість пересування по водоймі під час змагань не обмежується, при умові відсутності човнів в радіусі 100 м. Якщо ж під час руху поблизу є інші човни, які ловлять рибу ( до 100 м відстань), то спортсмени зобов’язані рухатися зі швидкістю до 10 км.
8.9. В разі технічної несправності плавзасобу, час фінішу для цього екіпажу залишається незмінним і у випадку спізнення до нього застосовуються усі санкції, згідно правил. Інші екіпажі змагань, в цьому випадку, мають право протягом туру надати допомогу цьому екіпажу, в тому числі й при необхідності – буксування. При цьому потрібно повідомити Головного Суддю.
8.10 При запізненні екіпажу на фініш до 15 хв – до результату двійки додається 2 штрафних бали (місця), у випадку запізнення на більший час – результат туру не зараховується і екіпаж отримує останнє місце.
8.11. Після закидання приманки у воду вільна рука рибалки обов'язково повинна бути розміщена на ручці котушки. Дозволяється триматися тільки за спінінг і катушку. Суворо забороняється підтягувати шнур пальцями.
8.12Спортсменам забороняється зупинятися й ловити рибу на відстані менше 50 метрів з обох сторін будь-якої інфраструктури електроенергії (включаючи лінії електропередачі, трансформатори, решітки тощо).
8.13. У випадку грози або шторму, головний суддя змагань повинен зупинити змагання, надіславши при цьому в офіційну групу в VIBER відповідне повідомлення. Тур повинен бути негайно зупинений, спінінги повинні бути розміщенні горизонтально на човнах на протилежному боці від рибалок. Спортсмени повинні негайно дістатися найближчого місця висадки й чекати там можливого сигналу відновлення етапу. Офіційним часом зупинення туру або його початку буде вважатися час відправлення повідомлення в групі VIBER. Вся риба зловлена та сфотографована в цей період буде не зарахована.
8.14 Допускається використання будь-яких штучних приманок (drop-shot, Carolina rig та ін.), обладнані одним, двома або трьома крючками, за умови, що вони не спричинять вилов декількох риб (наприклад, використання «Spinner Bait» або подібного до нього дозволяється, у той час коли використання " Alabama Rig " або подібного до нього заборонено). Імітація "Fly" заборонена.
8.15 При першій постановці на якір, перевагу має той екіпаж, який перший опустив якір (в тому числі «ipilot») у воду, голосно повідомивши інших учасників викриком «Якір». Після цього всі інші екіпажі мають відійти від нього мінімум на 30 м.
9. САНКЦІЇ, що застосовуються до спортсменів
За порушення Правил Змагань до спортсменів застосовуються наступні санкції: попередження, незарахування риби, анулювання результатів туру, дискваліфікація. Всі санкції є персональними які визначає головний суддя.
*ВСІ ПУНКТИ, ВКАЗАНІ ВИЩЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ПУНКТАМ ПРАВИЛ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ З ЛОВЛІ ХИЖОЇ РИБИ СПІНІНГОМ З ЧОВНА
РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ.
10.10.2021 неділя
06:15-06:45 – видача лінійок
07:00 – роздільний старт туру
14:00 – фініш туру
14:00-14:30 – відправка фото (невідправлених впродовж туру при відсутності
інтернету), здача лінійок.
14:30 – 16:00 обід.
16:00 – оголошення підсумків Фестивалю, підбиття підсумків, нагородження, закриття змагань.
Головний суддя Дементьєв Віктор телефон у “VIBER” 0679522731


Місце проведення: Запорізька обл., р.Дніпро та прилягаючи річки та затоки
Організатори: FLAGMAN
Вартість: 500 грн
+0

Категория: Спiнiнг | Просмотров: 100 | Добавил: dolpfin | Теги: ловлі, хижої, фестиваль, 2021, Запоріжжі, FLAGMAN, човна, спінінгом, Другий, риби
Всего комментариев: 0
avatar
Fish Sport © 2021 - 2023 uCoz.